راهنمای خرید محصولات چرمی, همه مقالات

راهنمای سایز لباس چرم برای کاپشن و پالتو چرم

راهنمای سایز لباس چرم

وقتی صحبت از مدی می شود که با ظرافت و دوام پیوند می خورد، از کت های چرمی به عنوان نمادی از سبکی بی نظیر می توان نام برد. چه به دنبال ظاهری مستحکم باشید و چه به دنبال ظاهری شیک، یک کاپشن و یا پالتو چرمی که به کمک یک راهنمای سایز لباس چرم به خوبی انتخاب شده باشد، می تواند به راحتی زیبایی استایل شما را چند برابر کند.

راهنمای سایز لباس چرم

ما در این راهنمای سایز لباس چرم جامع شما را در هنر انتخاب لباس چرمی مردانه و زنانه ایده‌آل راهنمایی کرده ایم و تمام نکاتی که در مسیر انتخاب سایز درست مدنظرتان برای خرید اینترنتی به آن نیاز دارید، را ارائه داده ایم. همچنین در پایان به پاسخ به چند سوال پر تکرار شما از نحوه اندازه گیری تا نگهداری درست لباس های چرمی پرداخته ایم، همراه ما باشید.

راهنمای سایز لباس چرم

در هر صفحه از محصولات وب سایت چرم رجحان که دارای سایزبندی می باشند، گزینه راهنمای سایز تخصصی به همراه آیکون مربوطه درج شده است. در دو تصویر زیر، جداول راهنمای سایز انتخاب کاپشن و پالتو زنانه و مردانه را مشاهده میکنید. توجه داشته باشید که نکات مربوط به نحوه اندازه گیری و مسائلی از این قبیل در ادامه مطلب توضیح داده شده است.

راهنمای سایز پالتو چرم زنانه

راهنمای سایز پالتو چرم زنانه

راهنمای سایز کاپشن چرم مردانه

راهنمای سایز کاپشن چرم مردانه

نکات استفاده از راهنمای سایز لباس چرم

هنگام خرید یک ژاکت چرمی، ممکن است وسوسه شوید که سایز خود را افزایش دهید تا “ایمن بازی کنید”، اما پوشیدن یک ژاکت بزرگ می تواند باعث شود شکل ظاهری شما جعبه ای و نامطلوب به نظر برسد.

اگر شبیه به اکثر افراد، شما هم  می خواهید به صورت آنلاین خرید کنید، باید اندازه های چند قسمت مهم نام برده شده در زیر را بدانید تا از یک تناسب عالی در انتخاب تان در یک راهنمای لباس چرم اطمینان حاصل کنید.

به خاطر داشته باشید، با این حال، این اندازه گیری ها تنها در صورتی مفید خواهند بود که به درستی انجام شوند، پس چند مرحله ساده و در عین حال مهم را باید طی کنید!

راهنمای سایز لباس چرم

چگونه یک انتخاب سایز درست داشته باشیم؟

روش اول: بهترین و اولین روش اندازه گیری این است که از یک لباس مشابه استفاده کنید. به عنوان مثال: برای خرید یک پالتو زنانه، به عنوان یک راهنمای سایز پالتو چرم دقیق میتوانید پالتو یا مانتو فعلی خود را روی سطح صاف پهن کنید و از روی آن، اندازه های گفته شده را انداره گیری کنید.

روش دوم: با استفاده از یک متر اندازه های دقیق قسمت های گفته شده را با توجه به تعریف هر یک یادداشت کنید، سپس آن ها را با راهنمای سایز لباس چرم گذاشته شده مقایسه کنید.

دقت کنید که لازم است در این روش هر یک از اندازه های خود را برای انتخاب سایز مناسب در جدول، حدود 2_3 سانتی متر بزرگ تر در نظر بگیرید، تا لباس چرمی برایتان تنگ نشود.

راهنمای سایز لباس چرم - اندازه قفسه سینه

اندازه گیری قفسه سینه

هنگام اندازه گیری برای یک کاپشن یا پالتو چرمی، انواع لباس هایی که ممکن است بخواهید زیر آن بپوشید را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید آن را روی لباس های ضخیم‌ تر، مانند بافت یا هودی بپوشید، باید برای یک تناسب راحت، برای مقایسه در جداول راهنمای سایز کاپشن چرم و یا پالتو اندازه ها را افزایش دهید.

همچنین، شما باید بتوانید به راحتی زیپ یا دکمه های کت چرمی خود را تا انتها ببندید. برای اندازه گیری قفسه سینه، صاف بایستید و با یک انتهای متر اندازه گیری در کامل ترین قسمت سینه خود شروع کنید. درست در قسمت زیر بغل خود، بپیچید و اندازه گیری را انجام دهید.

توجه داشته باشید که در پروسه استفاده از راهنمای سایز لباس چرم نوار را به راحتی و بدون اینکه خیلی سفت باشد، محکم نگه دارید.

راهنمای سایز لباس چرم - دور کمر

اندازه گیری دور کمر در راهنمای سایز لباس چرم

هنگام اندازه گیری دور کمر توجه داشته باشید که کمر طبیعی شما زیر قفسه سینه و بالای ناف شما قرار دارد، چرا که بسیاری از افراد به اشتباه زیر ناف خود را اندازه می کنند.

برای استفاده درست از راهنمای سایز پالتو چرم و یا کاپشن چرمی، اگر دقیقاً مطمئن نیستید کجا را اندازه گیری کنید، به پهلو خم شوید؛ دور کمر طبیعی شما جایی است که چین شکل می گیرد.

مانند اندازه گیری سینه در راهنمای لباس چرم، با یک انتهای نوار اندازه گیری را در جلوی کمر شروع کنید، سپس نوار را در سطح نگه دارید و با طرف دیگر آن، اندازه گیری را کامل کنید.  همچنین مطمئن شوید که نوار بدون فرورفتن در پوست شما صاف است.

راهنمای سایز لباس چرم - عرض شانه

عرض شانه راهنمای سایز لباس چرم

قوانین ایست کت و شلوار در مورد کت های چرمی صدق نمی کند، برخلاف آن ها در کت های چرمی اگر قسمت شانه چند اینچ از بازوی شما پایین بیاید، مشکلی ندارد، اما اگر درز شانه بالاتر از شانه شما باشد، کت تان خیلی کوچک است.

از کسی بخواهید که به شما در اندازه‌ گیری کمک کند و برای انداره گیری این قسمت در راهنمای سایز کاپشن چرم، کت و پالتو چرمی، متر نوار را از یک شانه به شانه دیگر در پشت شما قرار دهد.

راهنمای سایز لباس چرم - اندازه باسن

اندازه دور باسن 

برای بدست آوردن سایز دقیق در راهنمای سایز پالتو چرم برای اندازه گیری مفصل ران، پاهای خود را در کنار هم قرار دهید و کامل ترین قسمت باسن خود را اندازه بگیرید. مطمئن شوید که متر موازی با زمین باشد و به راحتی دور باسن شما بپیچد بدون اینکه خیلی سفت باشد.

راهنمای سایز لباس چرم - طول آستین

طول آستین در راهنمای سایز لباس چرم

به خاطر داشته باشید که این اندازه گیری بیش از طول بازوی شما را شامل می شود! در راهنمای سایز لباس چرم اندازه گیری دقیق طول آستین توسط خودتان سخت است، بنابراین میتوانید از کسی بخواهید که کمک تان کند.

با یک انتهای نوار از وسط قاعده پشت گردن شروع کنید، اندازه را تا شانه خود و سپس به سمت پایین تا مچ خود اندازه بگیرید. در راهنمای سایز کاپشن چرم، کت و پالتو چرمی کل این طول اندازه گیری طول آستین شما را شامل می شود.

راهنمای انتخاب لباس چرم

یک انتخاب اصولی از میان همه مدل ها!

3 مورد مهم در خرید کاپشن یا پالتو چرمی وجود دارد. مورد اول، توانایی انتخاب سایز مناسب میباشد که به صورت کامل توضیح داده شد. دو مورد دیگر که جنس چرم و کیفیت دوخت لباس میباشد را در ادامه شرح داده ایم.

انتخاب جنس و نوع چرم کاپشن

انتخاب جنس چرم مناسب از مهمترین مراحل در انتخاب یک کاپشن چرمی است، زیرا انواع مختلف چرم از جمله چرم گاوی، بزی، گوسفندی و… در این زمینه استفاده می شود که هر کدام ویژگی ‌ها و استفاده ‌های متفاوتی دارند.

در این مورد شناخت و آگاهی از انواع چرم موجود و خصوصیات هر یک بسیار مهم است، چرا که از جذابیت ناهموار یک چرم دانه درشت گرفته تا لمس انعطاف پذیر پوست گوسفند، هر نوع تجربه منحصر به فردی را ارائه می دهد.

راهنمای انتخاب نوع لباس چرم

به عنوان مثال، یک موتور ‌سوار به دلیل ظاهر و استایل حرفه خود، ممکن است یک ژاکت چرمی را با دانه های درشت تر چرم گاوی ترجیح دهد، در حالی که برای استقاده روزمره و یا یک موقعیت رسمی‌، نیاز به طراحی براق و مینیمالیستی که در یک کت چرمی با دانه کوچک چرم گوسفندی وجود دارد، نیاز دارید.

در نهایت، تناسبی که باید به دست آورید به نحوه برنامه ریزی شما برای پوشیدن لباس چرمی بستگی دارد، پس با در نظر داشتن این مورد، برای آگاهی کامل از اینکه کدام نوع چرم برای لباس چرمی مدنظرتان مناسب است، تفاوت چرم گاوی و گوسفندی به طور کامل پاسخ گوی شما در این زمینه می باشد.

راهنمای سایز لباس چرم

کیفیت جنس، دوخت و زیپ‌ها

کیفیت چرم: به کیفیت و اصالت چرم کاپشن حتما توجه کنید و از فروشگاه هایی خرید کنید که در فاکتور برای اصالت چرم به کار رفته تضمین داده باشند. کاپشن‌های چرم طبیعی از توانایی ویژه‌ای برای مقابله با زمان و عوامل محیطی برخوردارند، ترجیحاً از چرم ‌های ترکیبی یا مصنوعی خودداری کنید.

کیفیت جنس، دوخت و زیپ‌ها

کیفیت دوخت: دوخت‌ها باید مرتب و محکم باشند، در قسمت درزها و اتصال زیپ و جیب ها، دوخت‌ ها باید با دقت بالا انجام شده باشند.

زیپ‌ها: به روان بودن و کیفیت زیپ‌ ها برای دوام طولانی که از یک کاپشن چرم انتظار دارید نیز توجه کنید.

راهنمای سایز لباس چرم

لباس چرمی تا چه حد باید تنگ یا گشاد باشد؟

به طور کلی تمامی راهنمای سایز پالتو چرم و یا سایر لباس های چرمی دیگر بر این اساس بنا شده اند که یک لباس چرمی باید راحت باشد اما هرگز تنگ نباشد.

و این به گونه ای است که زیپ ها یا دکمه ها هرگز نباید کشیده شوند و به راحتی بسته شوند. هر طرح کتی باید به راحتی امکان حرکت مناسب را داشته باشد و در عین حال به اندازه کافی متناسب باشد که گرمای مناسب را فراهم کند و ظاهر شیک خود را حفظ کند.

باید گفت که پس از اندازه گیری های دقیق و استفاده از راهنمای سایز کاپشن چرم، یک کاپشن چرمی جدید ممکن است در ابتدا کمی سفت و تنگ به نظر برسد اما چرم واقعی کمی کشیده می شود.

به خصوص اگر به طور مداوم پوشیده شود، چرم شروع به شل شدن، نرم شدن و سازگاری با شکل بدن شما می کند، چرا که حرکت، گرمای بدن و زمان باعث تناسب راحت ‌تر آن خواهد شد.

راهنمای سایز لباس چرم

آیا باید کت چرم را یک سایز کوچکتر یا بزرگتر بخریم؟

اگر در نتیجه گیری راهنمای سایز لباس چرم بین دو سایز مردد هستید، توصیه می‌کنم با سایز کوچک ‌تر را انتخاب کنید، زیرا اگر یک کت چرم با کیفیت خوب بخرید، همان طور که در بالا گفته شد به مرور زمان متناسب با بدن شما می شود.

راهنمای سایز لباس چرم

آیا می توانم کت چرمی خود را هر روز بپوشم؟

کت ‌های چرمی گرم و ضد باد هستند و جدا از استفاده موتورسواران از آن‌ها برای محافظت در هنگام فعالیت‌های خود در فضای باز، اکثر کت های چرمی امروزه به عنوان لباس های روزمره پوشیده می شوند.

کاپشن چرمی یک لباس بسیار سخت است که در صورت نگهداری اصولی، هر چه بیشتر پوشیده شود جذابیت آن بیشتر خواهد شد.

راهنمای سایز لباس چرم

چرا از چرم رجحان خرید کنیم؟

قیمت و شرایط ویژه ‌ای که یک فروشگاه محصولات چرمی مانند فروشگاه چرم رجحان، برای آسودگی خاطر شما در خریدهای اینترنتی در اختیارتان قرار داده است به شرح زیر می باشد:

تجربه خریدی آسان و آنلاین: چرم رجحان در کنار قرار دادن راهنمای سایز دقیق مانند راهنمای سایز لباس چرم در خرید های اینترنتی به جز دغدغه انتخاب سایز مناسب، نگرانی هایی مانند ارائه تصاویر واقعی و اطلاعات درست از محصولات را برطرف کرده است.

فروشگاه چرم رجحان همواره محصولات خود را به همراه تصاویری با کیفیت و واقعی در کنار توضیحات کامل از ویژگی های تکمیلی محصولات، هم در وب سایت و هم در پیج اینستاگرام خود به نشانی rojhan_leather در اختیار مشتریان خود قرار میدهد.

راهنمای سایز لباس چرم

دسترسی آسان: در وب سایت چرم رجحان مشتریان به راحتی می توانند محصولات مورد نظر خود را پیدا کرده و با استفاده از درگاه ‌های پرداخت مختلف، مبلغ موردنظر را پرداخت کنند.

خدمات پس از فروش: چرم رجحان با اطمینان خاطر از کیفیت و اصالت محصولات چرمی خود، برای خریدهای اینترنتی امکان مرجوعی و بازگشت وجه و همچنین امکان تعویض سایز، رنگ و مدل را برای آرامش خاطر بیشتر شما عزیزان فراهم کرده است. (برای آگاهی کامل از خدمات پس از فروش و مدت زمان آن، حتما بخش درباره ما را مطالعه کنید)

مشاوره صمیمیانه و حرفه ای: مشاوره در مورد محصولات چرمی، نحوه مراقبت از آنها و همچنین راهنمایی در انتخاب سایز مناسب بخصوص در راهنمای سایز لباس چرم و ارائه تصاویر بیشتر از محصول مدنظر شما در شبکه های ارتباطی ما، نشان از تخصصی بودن فروشگاه چرم رجحان می باشد.

_ ضمانت اصالت: چرم رجحان با ارائه ضمانت اصالت چرم در تمامی فاکتورهای فروش خود، اطمینان از یک خرید واقعی را برای شما به ارمغان آورده است.

_ تخفیفات و پیشنهادات ویژه: برگزاری تخفیفات فصلی، هفتگی، جشنواره های مناسبتی و هدایا و جوایز مسابقاتی از دیگر امکاناتی می باشد که برای شما عزیزان در فروش حضوری و اینترنتی اجرا می شود.

راهنمای سایز لباس چرم

کلام آخر در راهنمای سایز لباس چرم

خرید لباس چرم مردانه و زنانه به همراه راهنمای سایز لباس چرم استاندارد از نیاز ها و دغدغه های همیشگی خریداران بوده است. به علاوه در نظر گرفتن عواملی مانند جنس و کیفیت دوخت لباس در وهله بعدی نیز بسیار مهم است. در فروشگاه اینترنتی چرم رجحان همه این موارد را در کنار هم خواهید داشت.

برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر در مورد تناسب مناسب لباس های چرمی ما و استفاده دقیق تر از راهنمای سایز لباس چرم، می توانید با تیم پشتیبانی چرم رجحان از طریق واتساپ و یا تماس ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *