زنانه, مردانه, همه مقالات

رنگ سال 1403 و رنگ سال 2024 در محصولات جدید چرمی!

رنگ سال 1403 و سال 2024 میلادی

رنگ سال 1403 (رنگ سال ۲۰۲۴) توسط شرکت پنتون (Pantone) انتخاب شد!! در همکاری ها، خلاقیت ها و تاثیرات فرهنگی معرفی رونمایی از رنگ سال پنتون یک رویداد مهم در دنیای طراحی، مد و فرهنگ است. انتخاب رنگ نه تنها منعکس کننده روندهای زیبایی شناختی است، بلکه دارای معانی عمیق تری است و بر بیان خلاقانه در صنایع مختلف تأثیر می گذارد. با وبلاگ چرم رجحان همراه باشید.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.1

پنتون رنگ”Peach Fuzz” را به عنوان رنگ سال 2024 انتخاب کرد، رنگی که فراتر از جذابیت بصری صرف است. در این وبلاگ به بررسی تلاش‌های مشترک، جنبه‌ های چند وجهی رنگ  Peach Fuzz(رنگ هلویی مخملی)، ریشه‌ها، تأثیر روان ‌شناختی، نمادگرایی فرهنگی و کاربردهای آن در صنایع مختلف می پردازیم.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.2

رنگ سال 1403 پنتون

پس از یک سال نشاط بخشیدن با رنگ Viva Magenta(رنگ سال 1402)، پیش بینی کنندگان موسسه رنگ پنتون احساس کردند که زمان آن رسیده است که شدت رنگ سال 2024 پنتون را با رنگ ملایم تری که دلپذیری و ارتباط را جشن می گیرد، کاهش دهند. انتخاب رنگی که آغوش گرم و صمیمانه آن پیامی از شفقت و همدلی را در کنار حساسیتی دنج که مردم را دور هم جمع کند، به ارمغان بیاورد.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.3

به گفته معاون مؤسسه رنگ پنتون: “این مهم است که اهمیت پرورش درون خود را بشناسیم و لحظاتی از استراحت، خلاقیت و ارتباط انسانی را در میان شلوغی و شلوغی زندگی مدرن بیابیم. و سر انجام Peach Fuzz (رنگ هلویی مخملی، صورتی و نارنجی) به عنوان رنگ سال 1403 پنتون انتخاب شد.

Peach Fuzz، به عنوان یک رنگ، از نمای بیرونی نرم و مبهم یک هلوی رسیده الهام می گیرد، که این تجسم تعادل ظریف بین گرما و ظرافت است و احساس راحتی و نوستالژی را برمی انگیزد. انتخاب این نام نه تنها رنگ را به الهام طبیعی آن گره می زند، بلکه حس جذابیت ارگانیک و دعوت کننده را در آن ایجاد می کند.

تاثیرات روانشناختی رنگ سال 1403

پرسمن گفت که تیم موسسه علاوه بر “تمام زمینه های طراحی” صنعت سرگرمی و فیلم هایی را که در حال حاضر در حال تولید هستند و همچنین مجموعه های هنری دوره گرد، هنرمندان نوظهور و دنیای مد را زیر نظر داشت.

Peach Fuzz زمینه را برای نوآوری های خلاقانه و سرمایه گذاری های مشترک فراهم کرده است، بیایید اهمیت تاثیرات مستقیم روانشناختی این انتخاب پنتون را از طریق همکاری های مختلفی که با آن صورت گرفته بررسی کنیم.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.5

رنگ سال 2024 و همکاری با Yale Home

همکاری شرکت پنتون با Yale Home نشان می دهد که Peach Fuzz (هلویی مخملی) به قلمرو بیان شخصی محدود نمی شود، بلکه به طراحی داخلی نیز گسترش می یابد.

Peach Fuzz رنگ سال 1403 با ذات گرم و ملایم خود تأثیر عمیقی بر روانشناسی انسان دارد. هنگامی که رنگ هلویی در طراحی یا فضاهای شخصی گنجانده می شود به عنصری دگرگون کننده در شکل دادن به فضاهای زندگی تبدیل می شود. همچنین محیط هایی را ایجاد می کند که آرامش و احساس راحتی را تشویق می کند.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.6

Peach Fuzz به عنوان رنگ دیوار، انتخاب اثاثه یا رنگ برجسته، بدون غلبه بر منظره بصری، لمسی از پیچیدگی را اضافه می کند. این رنگ با سبک های مختلف طراحی، از مدرن گرفته تا قدیمی ادغام می شود و حس تعادل و هماهنگی را به ارمغان می آورد.

لوری پرسمن، نایب رئیس موسسه گفت: “Peach Fuzz یک سایه هلویی ملایم مهربان و پرورش دهنده است که مهربانی قلبی و روحیه همه جانبه آن ذهن، بدن و روح را غنی می کند.”

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.7

هنر و طعم و همکاری پنتون در رنگ سال 1403 با کوکی های کرامبل

همکاری بین کوکی‌های کرامبل و پنتون نشان‌دهنده تلفیق هنر آشپزی و زیبایی‌شناسی این رنگ است. Crumbl Cookies با ترکیب رنگ سال 2024 پنتون در محصولات خود، بلکه یک تجربه حسی ایجاد می کند که در آن طعم و جذابیت بصری همگرا می شوند. این تأثیر روانی، Peach Fuzz را چیزی فراتر از یک رنگ می‌داند.

دلتنگی و معصومیت گنجانده شده در انتخاب pantone

طبیعت خاموش و ظریف رنگ سال 1403 اغلب حس نوستالژی و بی گناهی را القا می کند. رنگی که یادآور غروب تابستان یا سرخ شدن میوه‌های رسیده است، حس و حال خاصی را به همراه دارد که افراد را به سادگی و خلوص زمان‌های گذشته پیوند می‌دهد.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.8

هنر و خلاقیت در کنار راهنمای Pantone Skintone

در قلمرو مد، Peach Fuzz رنگ سال 2024 پنتون به دلیل تطبیق پذیری آن تبدیل به یک انتخاب مطلوب شده است. طراحان این رنگ را در لباس‌ها و لوازم جانبی ترکیب می‌کنند و از توانایی آن برای تکمیل طیف وسیعی از رنگ ‌های پوست و ایجاد مجموعه ‌های زیبایی ‌شناختی دلپذیر استفاده می‌کنند.

بررسی کاربرد آن در رنگ‌های پوستی بر سازگاری و فراگیر بودن این رنگ تأکید می‌کند و پتانسیل آن را برای طنین ‌اندازی با افراد در قومیت ‌های مختلف تشخیص می‌دهد. این رنگ هم در لباس های رسمی و هم در لباس های غیر رسمی جای خود را پیدا می کند و جایگزینی ظریف برای رنگ های خنثی سنتی ارائه می دهد.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.9

تاثیر احساسی و عاشقانه رنگ سال 1403

ترکیب رنگی موجود در رنگ هلویی در زمینه های فرهنگی، تاثیر مثبتی در ارتباطات احساسی و عاشقانه دارد. ماهیت لطیف و دعوت کننده رنگ سال 2024 آن را به انتخابی محبوب در زمینه هایی تبدیل می کند که هدف آنها برانگیختن احساس صمیمیت و ارتباط است. حضور آن در محیط های عاشقانه، مانند مراسم عروسی یا لباس های روزمره، نشان دهنده نماد فرهنگی آن است.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.10

لطافت و نرمی و همکاری با Ultrafabrics

همکاری Ultrafabrics با شرکت پنتون، Peach Fuzz را به دنیای مواد و منسوجات معرفی می کند. بررسی این ترکیب رنگ در طراحی پارچه، کاربرد آن را فراتر از زیبایی شناسی گسترش می دهد و به ملاحظات لمسی و کاربردی در صنایع مختلف توجه می کند.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.11

تاثیر فرهنگی

گنجاندن رنگ سال 1403 در ابتکار “بازگشت به مدرسه با پنتون” نشان می دهد که رنگ فقط یک روند گذرا نیست، بلکه بخشی جدایی ناپذیر از تجربیات فرهنگی و آموزشی است. حضور آن در زمینه های آموزشی نشان دهنده پذیرش آن به عنوان یک رنگ مثبت و جذاب است.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.12

پالت معرفی شده در رنگ سال 1403

آیزمن معتقد است که Peach Fuzz با رنگ‌های خنثی «کاملاً زیبا» است، اما سریعاً تأکید می‌کند که «فقط برای رنگ‌های بژ و قهوه‌ای هم نیست. برای این منظور، این نیروگاه رنگدانه چند پالت متمایز را گرد هم آورده است که شامل رنگ سال 2024 پنتون می‌شود و ترکیب مدرن و سنتی را تکمیل می کنند: خاکستری یا نقره ای، آبی ملایم یا ترکواز، سبز متالیک با مراتنج، نیلی، زرد یا زرد فسفری، کرم و طوسی

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.131

پالت های جذابی که پتانسیل رنگ را به عنوان یک موزه برای بیان خلاق احساسات و ایده‌ها به نمایش می‌گذارد. شاید به همین دلیل است که آیزمن معتقد است که رنگ سال2024  فقط ما را به احساس گرما و ارتباط دعوت نمی‌کند، بلکه ما را تشویق می‌کند تا از محدودیت‌ های معمول خود ابراز وجود کنیم.

رنگ مد پنتون برای بهار 2024 و پاییز/زمستان 2023/2024 بینش‌هایی را درباره ادغام Peach Fuzz در طیف گسترده ‌تری از مد ارائه می‌دهد. طراحان و خالقان صنعت مد اکنون نقشه راهی برای گنجاندن این رنگ پرطرفدار در مجموعه های فصلی خود دارند.

The color of the year 2024 and the color of the year 1403.14

رنگ سال 1403 در فروشگاه چرم رجحان

در سال جدید، چرم رجحان با افتخار اعلام می‌کند که از رنگ سال 2024، Peach Fuzz (رنگ هلویی مخملی) به عنوان نمادی از آرامش، صمیمیت و ارتباط، در محصولات چرمی خود استفاده می کند. این رنگ زیبا و پویا، هماهنگی با محصولات چرمی ما را تقویت می‌کند و تازه‌ترین مدل‌ها و طراحی‌ها را به تاریخچه فروشگاه ما اضافه خواهد کرد.

محصولات به رنگ سال 2024

در مجموعه‌ ای از کیف‌ ها، کفش‌ ها و لوازم چرمی دیگر همچون اکسسوری ها، رنگ سال 2024 به طور ممتاز به کار رفته است. انتخاب جدیدترین مدل های محصولات چرمی در کنار بروزترین رنگ که نشان دهنده ارزش و سلیقه شما عزیزان برای مجموعه چرم رجحان می باشد.

امکان خرید اقساطی

هر محصولی که در سایت چرم رجحان هست رو میتونید قسطی با یک چهارم پیش پرداخت بدون ضامن و کارمزد بخرید.

ارسال رایگان به سراسر کشور

با خرید از چرم رجحان محصولات مدنظر خود را با ارسال رایگان در سریع ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

سیاست تعویض و مرجوعی

فروشگاه چرم رجحان به دنبال راحتی و رضایت شما عزیزان امکان تعویض و مرجوعی را نیز فراهم کرده است. جهت آگاهی کامل با شرایط و ظوابط  این مورد، حتما بخش درباره ما در سایت چرم رجحان را مطالعه کنید.

تخفیفات ویژه

همچنین برگزاری جشنواره ها و تخفیفات بسیار عالی برای خرید اینترنتی و حضوری در چرم رجحان نیز از دیگر ویژگی های خرید از مجموعه می باشد. با ما در پیج اینستاگرام چرم رجحان به نشانی rojhan_leather همراه شوید تا این فرصت را از دست ندهید و از تخفیفات فوق‌العاده بهره‌مند شوید.

بازخورد مشتریان

ما به بازخورد مشتریان اهمیت بسیا زیادی می‌دهیم و با افتخار منتظر نظرات شما درباره این انتخاب هستیم. آیا رنگ سال 2024 در دل شما هم جای گرفته است؟

به ما بپیوندید و تجربه‌ی خود را با ما به اشتراک بگذارید. ما با افتخار و شوق به دنبال این هستیم که تجربه خرید شما را به یک خاطره لذت ‌بخش و ماندگار تبدیل کنیم. چرم رجحان همیشه در خدمت شماست.

سخن آخر

رنگ سال 1403 پنتون، Peach Fuzz ، فقط یک سایه نیست، بلکه یک پدیده فرهنگی است که فراتر از صنایع است و با سازندگان و مصرف کنندگان طنین انداز می شود. از طریق همکاری‌ها، تلاش‌های خلاقانه و تأثیر فرهنگی، رنگ هلویی مخملی تطبیق‌پذیری و اهمیت خود را ثابت می‌کند و جایگاه خود را به‌عنوان یک رنگ تعیین‌کننده در ملیله ‌های در حال تحول گرایش‌های رنگی تثبیت می‌کند.

4 نظر در “رنگ سال 1403 و رنگ سال 2024 در محصولات جدید چرمی!

 1. روزانا گفت:

  رنگی که خیلی‌.قشنگی هست داخل رنگها،گلبهی کارنگ سال،وزرد،یاسی،سبزپسته ای

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   بله همین طوره دوست عزیز،
   منتظر کالکشن رنگ سال 1403 چرم رجحان باشید.

 2. سارینا گفت:

  سلام.
  بله رنگ سال بسیار عالی بوده
  ممنونم که سایتتون به روز هست و شرایط فروش تون هم خیلی خوب هستش
  من از مشتریان ثابتتون شدم.

  1. تیم پشتیبانی گفت:

   بله همین طوره سارینا عزیز،
   هدف ما ارائه توضیحات کاربردی برای آشنایی بهتر و خرید مطمئن تر شما عزیزان است.
   از اینکه مطالب ما برایتان جذاب و مفید بوده است بسیار خرسندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *